Logo

  درباره ما

  گواهینامه ها

  گواهینامه ها

  گواهینامه ها و افتخارات کسب شده توسط گروه تولیدی و بازرگانی شیمیایی دانشمند

  جزئیات
  چشم انداز

  چشم انداز

  چشم انداز گروه تولیدی و بازرگانی شیمیایی دانشمند

  جزئیات

  چشم انداز

  گروه تولیدی و بازرگانی شیمیایی دانشمند پویان تجارت (سهامی خاص)، با این چشم انداز که :روزی به عنوان بهترین بازرگانی در زمینه ی ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مصرف کننده و خریدار در منطقه شناخته شود و به یکی از بازو های محرک رشد اقتصادی کشور تبدیل گردد.، به فعالیت های خود ادامه میدهد و امید آن را دارد که در این کشور پهناور به نوبه ی خود منشااثر گردد.

   

  اهداف

  • بهره گیری بیش از پیش از افراد مجرب و متخصص
  • استفاده بیش از پیش از ابزار و تکنولوژی های روز دنیا در جهت پیشبرد مقاصد
  • افزایش تولید با محوریت آنتی فوم
  • تلاش جهت ارتقا سطح کیفی تولیدات و خدمات
  • راهیابی به بازارهای جهانی و ارتقا سطح همکاری با کشورهای همسایه و اروپایی درسال های آتی

   

  استراتژی

  1. مشتری مداری: شرکت تلاش مینماید همانند گذشته با استفاده از کادر فنی و مجرب خود در تحویل و سرویس دهی به موقع و ارائه خدمات کارشناسی در تولید محصولات نهایی و انتخاب صحیح ماده ی اولیه مورد نیاز مشتری، به عنوان تامین کننده ی اصلی و وفادار به مشتریان خود فعالیت نماید.
  2. تنوع محصولات: با توجه به افزایش تعداد شرکت های بازرگانی در بازار و به وجود آمدن رقابت جهت افزایش فروش خود ، این شرکت ها مجبور به ایجاد تنوع در محصولات میشوند.لذا این شرکت نیز به منظور همگام بودن با نیازهای مشتریان ، تلاش به افزایش تنوع در محصولات جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود میباشد.
  3. کنترل کیفی: شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز اروپا یی و تجهیزات کنترلی مدرن و دانش فنی به روز مدیریتی خود ،همواره تلاش مینماید تا کیفیت مواد اولیه خود را به منظور تولید محصولات و مواد اولیه با کیفیت به شرکت های تولید کننده و همکار، تا حدالامکان ثابت نگه دارد.
  فرم ارسال نظر

  پاسخ دادن به :

  در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
  اعتبارسنجی فرم موفق بود!
  نظرات کاربران