Logo

  سود پرک

  1. گروه تولیدی و بازرگانی شیمیایی دانشمند
  2. لیست خدمات
  3. صنعت نساجی
  4. سود پرک

  ماده ای جامد و سفید رنگ و به شکل پرک شده و یا گرانوله با دمای ذوب ۱۳۹۰درجه سانتی گراد و چگالی ۲.۱۳گرم بر سانتی متر مکعب میباشد. مشخصات و خواص فیزیکی و شیمیایی ماده سود جامد پرک به صورت جامد سفید رنگ و بدون بو میباشد.نقطه ذوب این ماده ۳۲۱درجه سانتی گراد و نقطه جوش آن ۳۸۵درجه سانتی گراد است.این ماده به عنوان نوعی چربی گیر صنعتی قوی برای کارخانجات کشور محسوب میگردد.همچنین سود پرک موجب انحلال پذیری چربی موجود در سطوح فلزی ، کف و هر سطحی میشود که در اصطلاح شیمیایی به آن صابونی شدن گفته میشود.اصطلاح شیمیایی عامیانه آن لوله باز کن میباشد.
  سود کاستیک به سهولت میتواند رطوبت هوا را جذب نماید به همین دلیل باید هنگام حمل و نقل تحت پوشش های حفاظتی لازم قرار گیردسود سوز آور در تماس با پوست دارای اثر خورندگی است و برای جلوگیری از اثرات سوزانندگی آن ،هنگام استفاده باید این موضوع مورد توجه قرارگیرد.

  سود پرک به رنگ سفید و بدون بو میباشد و به صورت پرک یا پولک وو یا گرانوله عرضه میشود.این ماده شیمیایی در آب بسیار محلول است .حل شدگی سود سوز آور در آب فرایندی گرماده بوده و در اثر حل شدن آن در آب گرمای زیادی آزاد میشود.سدیم هیدروکسید در اتانول و متانول حلالیت کم تری داشته در حالی که در اتر و دیگر محلول های غیر قطبی حل نمیشود.
  بسته بندی ۲۵ کیلویی

  فرم ارسال نظر

  پاسخ دادن به :

  امتیار خود را ثبت کنید

  در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
  اعتبارسنجی فرم موفق بود!
  نظرات کاربران